Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2011
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
13 000€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 400€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 117000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
16 000€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Viti: 2007
Kilometrazhi: 216000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 500€
27 000€

Toyota RAV 4

Shtuar: 12 mars 2019, numri: 1046
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: RAV 4 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 11000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Hibrid 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
☎☎067 44 11 579
-TOYOTA RAV4 HYBRID
-BRENDA QYTETIT ECEN ME ELEKTRICITET
-MAKINE SHUME EKONOMIKE POTHUAJSE E RE
-VITI 2017
-MOTORR 2.5 HYBRID (BENZINE/ELEKTRIKE)
-KAMBIO AUTOMATIKE (TIPTRONIK)
-START/STOP (NDIZET ME GISHT)
-NAVI,COMPUTER BOARD,AUX...ETJ
-KOMANDO NE TIMON
-ASISTENT TIMONI NE AUTOSTRADE
-PILOT AUTOMATIK
-KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA
-SEDILJE ME NGROHJE
-KAMERA PARKIMI
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-GOMA TE REJA MICHELIN
-DISJE ORIGJINALE TE TOYOTA
-DHE SHUME OPSIONE TE TJERA...
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.