Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2017
Kilometrazhi: 11000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
27 000€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 400€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 117000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
16 000€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Viti: 2007
Kilometrazhi: 216000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 500€
13 000€

Toyota RAV 4

Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1036
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: RAV 4 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
Shes Toyota Rav 4 viti prodhimit 2011 kambio automatike.makina eshte ne gjendie shume te mire tekinike .vaj motorri dhe kambio e nderruar.ferrota dhe amortizator mbrapa te nderruar ne Janine.Dokumentat i ka te prera deri ne janar 2020
Me dy pale goma vere dhe dimri bashke me disqe
Makina eshte full ne opsione.
sedilje me ngrohje.
komanda e marsheve ne timon.
dy pulte mbyllet hapet dhe ndizet me gisht.
Toyota eshte seria G klasi me i larte i Ravit.
Me drita led te parakolpi qe ndizen sapo ndizet makina.
Kamer dhe sensor parkimi mbrapa.
E kam blere vete ne gjermani ka vetem nje pronar mua.theksoj nuk eshte makine tregetaresh e shes per arsye mosperdorimi.
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.