Toyota Previa viti 2005, Gri, 2.0L, 203900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj... Tiranë
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
4 700€
Shtuar: 21 nëntor 2019, numri: 103647
Modeli: Previa 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 203900 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Parktronic Sistem navigimi Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
E ardhur nga gjermania ne nentor 2018; Motorr 2.0 nafte; 4 xhama elektrik; Pasqyra elektrike me palosje; Navigation; Bluetooth; Aux; Usb; Xhama te zinj origjinal; Sensor parkimi para dhe mbrapa; Mbyllje qendrore me pult; Goma te reja; Te gjitha sherbimet e bera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.