Toyota Land Cruiser viti 2009, E bardhë, 4.6L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Marsha ne timon, me dogan te paguar,; ; klm me liber sherbimesh, cruise control, automatic clima control e bi zone, timon multifunksional, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi + kamer. Tiranë
Bni: Toyota; ; Modeli: Corolla; ; Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 39081; ; Ngjyra: Argjend metalike; ; Shkurtimi i motoreve: SE; ; Makin e zonjs, makina ime sht n gjendje perfekte 100. Tiranë
Trassmision 44; ; Super Gjendje Tiranë
shitet yaris 2007 benzin-ga; ; automat me dogan; ; goma te rej; ; + 355 69 381 5618 Tiranë
15 600€
Shtuar: 14 shtator 2021, numri: 114233
Modeli: Land Cruiser 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.6 litra
Makina eshte ne gjendje shum te mire.
Motor i pershtateshem per impiant gazi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.