Toyota Land Cruiser viti 1998, E zezë, 4.2L, 209763km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama + pasqyr. Tiranë
20 000€
Shtuar: 3 maj 2021, numri: 114031
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Land Cruiser 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 209763 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 4.2 litra
Mbyllja qendrore 
Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAIN 90%,disqe alumini, distancatore, parakolp IRON MAN, arganello 4.5ton me Wi—Fi, snorkel, zgare , drita led, kondicioner me dy zona, mbyllje qendrore, xhama elektrik, 4x4 full time, aktivizimi i ridotos me buton, ABS, 200 mije km origjinale,LOOK 2005, cdo pjese blere nga koncesionari UK, te gjitha sherbimet e bera, nuk ka nevoje per asgje, dokumenta te paguara, dy kopje celesi me pult, mund ta kontrolloni ku te doni, makina eshte e kuruar me shume kujdes deri ne detaje, makina nuk ka cmim tjeter, ju lutem telefonata serioze vetem per ata qe ja dine vleren

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.