Toyota iQ viti 2009, E bardhë, 1.0L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Klim. Air ba. Ab. Es. Radio AM/FM-CD Roo. Hapje dhe mbyllje qendror. Tapiceri ISOFIX, Designo, Xhama elektrik. Pazqyra elektrik. Sensore drit. Sensore shi. Disqe Alumini Rona. Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, FRENA DORE ELEKTRIKE, SINJALE NE PASQYRE, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, ME LIBER SHERBIMI, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME T. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
KLIM; ; 5 PORT; ; NAV; ; KOMANDO NE TIMO; ; PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIK; ; DISQE ALUMIN; ; DOGANE E PAGUA. Tiranë
Makina sht n gjendje shum t mir. Tiranë
3 600€
Shtuar: 25 tetor 2020, numri: 113599
Modeli: iQ 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, MAKINA ESHTE ME 4 VENDE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.