Toyota Hilux viti 2017, E bardhë, 2.5L, 33500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir; ; Motor i pershtateshem per impiant gaz. Tiranë
Marsha ne timon, me dogan te paguar,; ; klm me liber sherbimesh, cruise control, automatic clima control e bi zone, timon multifunksional, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi + kamer. Tiranë
Bni: Toyota; ; Modeli: Corolla; ; Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 39081; ; Ngjyra: Argjend metalike; ; Shkurtimi i motoreve: SE; ; Makin e zonjs, makina ime sht n gjendje perfekte 100. Tiranë
shitet yaris 2007 benzin-ga; ; automat me dogan; ; goma te rej; ; + 355 69 381 5618 Tiranë
25 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 korrik 2021, numri: 114135
Modeli: Hilux 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 33500 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Trassmision 4×4
Super Gjendje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.