Toyota Corolla viti 2017, Bojë argjendi, 1.8L, 39081km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir; ; Motor i pershtateshem per impiant gaz. Tiranë
Marsha ne timon, me dogan te paguar,; ; klm me liber sherbimesh, cruise control, automatic clima control e bi zone, timon multifunksional, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi + kamer. Tiranë
Trassmision 44; ; Super Gjendje Tiranë
shitet yaris 2007 benzin-ga; ; automat me dogan; ; goma te rej; ; + 355 69 381 5618 Tiranë
5 950€ I diskutueshëm
Shtuar: 27 korrik 2021, numri: 114146
Modeli: Corolla 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 39081 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 175 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Bëni: Toyota
Modeli: Corolla
Viti: 2017
Kilometrazhi: 39081
Ngjyra: Argjend metalike
Shkurtimi i motoreve: SE
Makinë e zonjës, makina ime është në gjendje perfekte 100%.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.