Toyota Corolla viti 2006, Gri, 1.4L, 123000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, MAKINA ESHTE ME 4 VENDE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, FRENA DORE ELEKTRIKE, SINJALE NE PASQYRE, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, ME LIBER SHERBIMI, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME T. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
KLIM; ; 5 PORT; ; NAV; ; KOMANDO NE TIMO; ; PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIK; ; DISQE ALUMIN; ; DOGANE E PAGUA. Tiranë
Makina sht n gjendje shum t mir. Tiranë
4 650€ I diskutueshëm
Shtuar: 28 tetor 2020, numri: 113601
Modeli: Corolla 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 123000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klima. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD Room. Hapje dhe mbyllje qendrore. Tapiceri ISOFIX , Designo, Xhama elektrike. Pazqyra elektrike. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe Alumini “Ronal 17/07/2018” ,me Goma te reja 100%! Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.