Toyota Corolla viti 2005, Gri, 1.4L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
KLIM; ; 5 PORT; ; NAV; ; KOMANDO NE TIMO; ; PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIK; ; DISQE ALUMIN; ; DOGANE E PAGUA. Tiranë
Makina sht n gjendje shum t mir. Tiranë
TOYOTA COROLLA; ; GOMAT 90% + DISQE; ; ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET, MUND TA KONTROLLONI KU TE DON; ; MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE AA***YG VETEM NDERRIM PRONESIE, NUK KA NEVOJE PER... Tiranë
KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE DISQE ALUMINI GOMA TE REJA ME TARGA E TAXSA TE PAGUAR ME DT 05.05.2020 DERI VITIN TJETER Tiranë
4 000€
Shtuar: 14 maj 2020, numri: 113442
Modeli: Corolla 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja disqe alumini.sensore shiu. Pasqyra anti verbuse. Xhama elektrik pasqyra elektrike esp klima radio cidi komanda ne timon komanda per mbylljen e dyerve me pult.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.