Toyota Corolla viti 2005, Bezhë, 1.4L, 178000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
KLIM; ; 5 PORT; ; NAV; ; KOMANDO NE TIMO; ; PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIK; ; DISQE ALUMIN; ; DOGANE E PAGUA. Tiranë
Makina sht n gjendje shum t mir. Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka gomat e reja disqe alumin. sensore shi. Pasqyra anti verbus. Xhama elektrik pasqyra elektrike esp klima radio cidi komanda ne timon komanda per mbylljen e dyerve m. Tiranë
KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE DISQE ALUMINI GOMA TE REJA ME TARGA E TAXSA TE PAGUAR ME DT 05.05.2020 DERI VITIN TJETER Tiranë
4 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 maj 2020, numri: 113446
Adresa: Tiranë, Rruga Hoxha Tasin, shfaq në hartë
Modeli: Corolla 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 178000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Kuaj fuqi: 96 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Fenerët Xenon Kontrolli i lundrimit Baxha Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Me garanci 
TOYOTA COROLLA
GOMAT 90% + DISQE
ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET, MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI.
MAKINA ESHTE ME TARGA SHQIPTARE AA***YG VETEM NDERRIM PRONESIE, NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM PASI I KA TE GJITHA TE BERA DERI DHE VAJ FILTRA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.