Toyota Corolla Verso viti 2005, Gri, 2.2L, 213000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj... Tiranë
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
4 499€
Shtuar: 16 dhjetor 2019, numri: 112259
Modeli: Corolla Verso 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 213000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
SHES TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFTE MANUALE 27.12.2005 VITI PRODHIMIT ME DATE 08.07.2007 DALE NE QARKULLI. 6 + 1 VEND. ABS ESP SR. KOMPJUTER BORD. NAVIGATO. CRUISE CONTROL PILOT AUTOMATI. NDEZJA; FIKJA START; STOP. DY CELSA ORIGJINAL HAPJE MBYLLJE ME ANTIFUR. XHAMAT E ZI KOMPLET ORIGJINAL XHAMI PAR ANTIVERBUS ME GJITH PASQYR. VAJ FILTER AJRI KONDICIONERI NAFTE VAJI TE NDERRUARA NE GJERMANI PARA 3 MUAJS. MAKINA KA TYF (KUALIDIM) DERI 31.04.2021 QE I KA ME GARANCI SHERBIMET DHE KILOMETRAT TE SHOQERUAR ME LIBER SERVIS. e theksoj eshte makine shum e paster dhe per njerez merakli makine familjar. 4 GOMAT 70% TE REJA FERROTA PARA MBRAPA TE NDERRUARA DISCE ORIGJINALE TE TOYOTE. 213.000 KILOMETRA ORIGJINALE TE SHOQERUARA ME LIBER SERVISI KU TE GJITHA SHERBIMET JAN BERE KE TOYOTA. TAPICERIA KABINA ESHTE AKULL AKULL AKULL 6 + 1 vende; TEL VIBER WATCAP LETRAT DERI ME 29.12.2020 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.