Toyota Avensis Verso viti 2002, Blu, 2.0L, 173963km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj... Tiranë
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
3 600€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95141
Modeli: Avensis Verso 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 173963 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
ABS Kondicioner Airbags Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
TOYOTA AVENSIS VERSO; VITI PRODHIMIT 2002; 6 VENDE NGJYRE BLU METALI; KAMBIO MANUALE; MOTORR 2.0 D-4D (NAFTE) FUQIA 85K (16HP); 175 000 KM; KONDICIONER/ ABS / RADIO / CD PLAYER / AIRBAG; MBYLLJE QENDRORE ME PULT; GOME REZERVE; PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA ELEKTRIK TE KATERT; SUPER EKONOMIKE; 5, 6 LTR / 100 KM (INTERURBAN) 6, 5 LTR / 100 KM (URBAN); FAMILJARE, TEPER E REHATSHME; SHUME E MIREMBAJTUR HISTORIK SERVISI I RREGULLT GJENDJA PERFEKTE, NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI - ME DOKUMENTA TE RREGULLTA; CMIMI: 3600 EURO I DISKUTUESHEM; NR KONTAKTI: + 355 69 29 82 466

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.