Toyota Auris viti 2009, E zezë, 1.4L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mir; ; Motor i pershtateshem per impiant gaz. Tiranë
Marsha ne timon, me dogan te paguar,; ; klm me liber sherbimesh, cruise control, automatic clima control e bi zone, timon multifunksional, sedilje elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi + kamer. Tiranë
Bni: Toyota; ; Modeli: Corolla; ; Viti: 2017; ; Kilometrazhi: 39081; ; Ngjyra: Argjend metalike; ; Shkurtimi i motoreve: SE; ; Makin e zonjs, makina ime sht n gjendje perfekte 100. Tiranë
Trassmision 44; ; Super Gjendje Tiranë
shitet yaris 2007 benzin-ga; ; automat me dogan; ; goma te rej; ; + 355 69 381 5618 Tiranë
4 600€
Shtuar: 20 shtator 2021, numri: 114240
Modeli: Auris 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte ne gjendje shum te mire.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.