Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Tiranë

Shitet Toyota Yaris Benzin-1.3 Manuale, Start-Stop ne ndezje, Hapje mbyllje dyersh me Sensor, Klima zone, me dogane dhe e Targuar me targat e reja, Cmimi: 3500-Euro i PaDiskutueshem; ; Nuk pranoj Nderri. Tiranë
3 500€
E SAPO ARDHUR NGA BELGJIKA ***AUTOMAT***NAFTE**ME DOGANE TE PAGUAR, **NE SUPER GJENDJE, MOTORRIKE, XHENERI. MAKINA, GATI PER CDO KONTROLL NE SERVISIN QE DESHIRON BLERESI Tiranë
4 200€
1.4 nafte automat vit 2006 me dogan MAKINA AUTO FORTUZI SHITJE MAKINASH TE PERDORURA Rruga Fortuzi, Tirane; fortuziauto@gma. com Tiranë
4 300€
Toyota Rav4 2.2 DCAT 4x4 VITI 2006 ME KAMIO MANUALE 6 MARSHE AIR KLIMA 8 AIR BAG ABS ESP ASR RADIO CD 2 CELESA SISTEM IMOBILAISER makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Tiranë
6 900€
I diskutueshëm
SHITET TOYOTA YAR. VITI I PRODHIMIT 2005. MOTORR 1.3 BENZINE (I PERSHTATSHEM PER IMPIANT GAZI 100%) KONSUM MINIMAL KARBURAN. KAMBIO MANUA. MAKINA DISPONON 113 mije Km ORIGJINALE T. Tiranë
2 800€
E sapo ardhur nga zvicra Gene. Makina esht me letra te paguara deri me Korrik 2020 me 115 mij km origjinale me liber sherbimesh te bera ne ko. pres bleres serioza jo kurioza makinash Tiranë
2 400€
Toyota yaris 2010 1.4d-sol me 4 porta e sapo ardhur, marsha 6 + 1r, 167140km origjinale me liber sherbimesh dhe fatura nga koncesionari, komanda ne timon, radio-mp3-cd-aux, 4 goma te reja, 2 xhama. Tiranë
5 300€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje perfek. Ka 58000 km origjina. Me liber sherbime. Goma te re. Bateri e. Sherbime te be. E gatshme per cdo lloj prove Tiranë
4 200€
Shes makinen Toyota Yaris ne gjendje perfekte, jo makine tregtari makina ka 160.000 km origjinale, ska asnje lloj defekti dhe cdo sherbim e ka te bere ska nevoj as per goma as asg. E pa vrar s. Tiranë
4 600€
Toyota aygo 1.0 benzine kambjo automatike; 3 pistona motorri me zinxhir 163000 km viti 2008 i dale ne qarkullim ne 2011 e ardhur nga zvicra me liber sherbimesh me letra dhe siguracion per 1 vit Tiranë
4 200€
SHES TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFTE MANUALE 27.12.2005 VITI PRODHIMIT ME DATE 08.07.2007 DALE NE QARKULL. 6 + 1 VEN. ABS ESP S. KOMPJUTER BOR. NAVIGAT. CRUISE CONTROL PILOT AUTOMAT. NDEZJA. Tiranë
4 499€
Toyota Carola e vitit 2005 me dogane te paguar, me klima automatik, 1.4 nafte e ardhur nga gjermania ne gjendhe te mier, km origjinal, per sqarome telefono Tiranë
4 200€
SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !; TOYOTA COROLLA; VITI 2006; MOTORRI 1.4 NAFTE; SHUME EKONOMIKE; KAMBIO AUTOMATIKE; KLIMA DIXHITALE BIZONALE; RADIO, CD PLAYER; XHAMAT ELEKTRIK; GOMAT ME PROFIL TE MIRE. Tiranë
1€
Shitet Toyota Yaris 1.3 benzine, Motor VVT, stop and goo, 238 mije km origjinale te certifikuara, e shoqeruar me liber sherbimesh, ajer te kondisionuar, makina eshte ne gjendje te mrekullueshme, . Tiranë
4 900€
Shitet Toyota IQ 2010 1.0 benzin ne super gjendje sic e shikoni eshte me 37.000 km, makina nuk asnje lloj difekti ose problemi eshte akull e re sic e shikon; Me dokumenta te rregullt; E blere ng. Tiranë
4 900€
Shitet Toyota Yaris 1.4.nafte viti 2006 kambio manuale me kondicioner 270000km ne gjendje te mire me dogan te paguar e posa ardh. ne ndodhemi perball siti park ne autostrad Tirane Durres ngjit m. Tiranë
3 900€
Shes Toyota Yaris super ekonomik, motor 1.0 me zingj. Klim. A. Timon Multifunsi. Xhama - Pasqyra elekri. ngjyra metallizza. gomat 99 te reja para dhe mbra. papeceria super e past. k. Tiranë
3 399€
I want to sell my neatly used 1994 Toyota Supra Twin Turbo w/Sport Roof, in good and perfect shape for $8, 000 US. Kindly contact me by email if interested Tiranë
7 270€
Toyota Yaris 1.4 naft viti 2007. Me dogane te paguar gati per targa Tiranë
4 000€
I diskutueshëm
Shitet automjet Toyota Corolla,; Viti prodhimit 2005. Makina ne gjendje te mire xhenerike e motorrike, shitet per arsye te marrjes se nje mjeti tjet. E perdorur ne shqiperi jo me shume se 1 vit. Tiranë
4 200€

Shitja e Toyota në qytete të tjera