Suzuki SX4 viti 2008, Blu, 1.6L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, SERDILE ME NGROHJE, ANDROIT, BLUTUTH, USB, TELEFON, AUX, KAMERA PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, GANXHE RIMORKIMI. Tiranë
KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA TE ZI NGA FABRIKA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire, eshte perdorur dhe vazhdon ne gjendje pune vetem nga nje perso. Letrat te paguara deri ne qershor 2021. Tiranë
Suzuki Ignis 2017, 1.2 benzine, i bardhe me efekt perleshenc. Ka radio, bluetooth, Aux, Us. Ka kamera mbrap. Sedilje me ngrohj. Eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Suzuki Wagon R, ne gjendje shume ge mire motorrike dhe xhenerike, serviset e bera vaj filtra gomi. Gomat 80% letrat per 1 vit te pagua. Makine familjare shume komode dhe ekonomi. Makina edh. Tiranë
3 900€
Shtuar: 7 qershor 2021, numri: 114082
Modeli: SX4 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA TE ZI NGA FABRIKA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, E SAPO TARGUAR ME LETRA PER 1 VIT, ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA(perfshi vaj filtra etj)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.