Suzuki Swift viti 2008, E gjelbër, 1.3L, 159000km

3 300€
Shtuar: 26 shtator 2021, numri: 114253
Modeli: Swift 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI,SERDILE ME NGROHJE, ANDROIT, BLUTUTH, USB, TELEFON, AUX, KAMERA PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, GANXHE RIMORKIMI, LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT DHE KOLAUDIM PER 2 VJET, ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SKA NEVOJ PER ASGJE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.