Suzuki Grand Vitara viti 2006, E zezë, 1.9L, 162000km

6 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 nëntor 2021, numri: 114315
Adresa: Tiranë, Rruga myslim keta, shfaq në hartë
Modeli: Grand Vitara 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
shitet suzuki grand vitara viti prodhimi 2006 1.9 nafte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike sherbimet e bere komplet vaj filtra ryp faze kit ryp diname frena para mbrapa eshte full apsion me letra deri ne tetor 2023

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.