Suzuki Dzire viti 2022, Gri, 1.2L, 1km

Njoftime të ngjashme

shitet suzuki grand vitara viti prodhimi 2006 1.9 nafte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike sherbimet e bere komplet vaj filtra ryp faze kit ryp diname frena para mbrapa eshte ful. Tiranë
KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, SERDILE ME NGROHJE, ANDROIT, BLUTUTH, USB, TELEFON, AUX, KAMERA PARKIMI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, GANXHE RIMORKIMI. Tiranë
KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA TE ZI NGA FABRIKA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, . Tiranë
KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA TE ZI NGA FABRIKA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, SISTEM NDEZJE KEY LESS AND GO, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
makina e sa po ardhur nga gjemania me dogan te paguar 4X4 viti 2008 shum shum e paster ka dhe 4 goma te reja tjera rezerve drita kseno navgator te madh ka dhe ganxhoshum shum ekonomike nuk k. Tiranë
8 950€
Shtuar: 5 mars 2022, numri: 114564
Modeli: Dzire 
Viti: 2022 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Kuaj fuqi: 120 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
+971555523662
+971551872824
PUSH START ALLOY WHEEL FRONT AND BACK SENSOR FULL OPTION AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO ALL OVER THE WORLD

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.