Subaru Impreza WRX viti 2018, E kuqe, 2.0L, 11000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
esht e ardhur nga Kanadaja, super gjendje si nga ana xhenerike dhe estetik; ; e shes per arsye emigrimi; ; 12000 euro e diskutushme Tiranë
shitet ford fiesta benzin gaz 1.4 Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
E shitur
Modeli: Impreza WRX 
Viti: 2018 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 11000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Motorr boxter turbo, 270 kf
Kambio manuale 6+1
11.000 milje
I blere me 0 km

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.