SsangYong Rexton viti 2005, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, Tiranë
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajt. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
Shitet Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi, automat, lim shpejtesie, cruise contro. komanda ne timon f1, sedilje lekur me ngrohje elektike auto xhama te zinj drita kseno Kamer. Tiranë
Shitet ose nderrohet Ssangyong Korando 4x4 2.3L me te gjitha pjeset mercedes benz ML G class nga fabrika, Motorr i g 230 dhe ml 230 2300 cc me impiant ga. Fund 2004, seri e limituar me libe. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, 4x4, sallon lekure, pasqyra me palosje, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xham. Tiranë
3 500€
Shtuar: 27 prill 2020, numri: 113341
Modeli: Rexton 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire , ose mund te behet nderrim makine pune ose furgon ose makine me te re..+ diferencen

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.