Smart ForTwo viti 2010, E zezë, 1.0L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
Me ekonomik se ky nuk ka, impjati i montur tek eltoni autogas dhe ka 2 vjet garanci, me liber sherbimesh, e ardhur nga zvicra, tapiceri shum e paster, panoramik, kondicioner, Audio cd, drita le. Tiranë
Shitet Smart 0.8 diesel; Viti 2009 i sapoardhur nga Gjermania; Me dogane te paguar Tiranë
shes smart 2004 ne gjendje perfekt CDI 800 nafte, xhama elektrik, baxho full xham, kondicione, gomat 90%, plus dy guma rezerv, makina ka ardhur nga gjermania, kam 1 vit qe perdor un Tiranë
3 400€
Shtuar: 9 shtator 2020, numri: 113518
Modeli: ForTwo 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.