Smart ForTwo viti 2008, E bardhë, 1.0L, 162000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizione. Mundesi per impiant gazi gp. Tiranë
Full Panoramike; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 AirBag; ; Kondicjoner; ; Me Dokumenta deri ne Shtator 2021; ; Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%; ; Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e... Tiranë
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
3 000€
Shtuar: 21 qershor 2021, numri: 114094
Adresa: Tiranë, Komuna e Parisit, shfaq në hartë
Modeli: ForTwo 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 162000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
Shes smart 451 fortwo te vitit 2008
Motori 1000 benzin
Semiauto
Km 162.000

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.