Smart ForTwo viti 2008, E bardhë, 0.8L, 99000km

Njoftime të tjera të ngjashme

me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
3 790€
Shtuar: 24 nëntor 2020, numri: 113640
Modeli: ForTwo 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 99000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 0.8 litra
KONDICIONER,MBYLLJE QENDRORE,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT,SHERBIME TE KRYERA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.