Smart ForTwo viti 2007, Gri, 0.8L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
Me ekonomik se ky nuk ka, impjati i montur tek eltoni autogas dhe ka 2 vjet garanci, me liber sherbimesh, e ardhur nga zvicra, tapiceri shum e paster, panoramik, kondicioner, Audio cd, drita le. Tiranë
3 900€
Shtuar: 31 tetor 2020, numri: 113606
Modeli: ForTwo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 0.8 litra
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.