Smart ForTwo viti 2007, E kuqe, 1.0L, 109000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
4 200€
Shtuar: 4 dhjetor 2020, numri: 113675
Modeli: ForTwo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 109000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.0 litra
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.