Smart ForTwo viti 2002, E zezë, 0.6L, 102000km

Njoftime të tjera të ngjashme

me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
1 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 shkurt 2021, numri: 113937
Modeli: ForTwo 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 102000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 0.6 litra
Full Panoramike
Pasqyra Elektrike
4 AirBag
Kondicjoner
Me Dokumenta deri ne Shtator 2021
Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%
Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e Mirmbajtur..

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.