Smart ForTwo viti 2000, E zezë, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

NEW ENTRY NGA FULDA GJERMANI; ; SMART FORFOUR; 1.1 BENZINE; MANUAL; 87.000 KM; EURO 4; KONDICIONER; RADIO CD USB AUX; XHAMA ELEKTRIK; 2 CELSA; DISQE ALUMINI; GOMA TE REJA KONTINENTAL; SHERBIME. Tiranë
Shitet makina per arsye mosperdorimi pasi kam blere makine te r. Motorr 1.0 benzine shume ekonomike, kambio manuale, start and stop, sedilje lekure me ngrohje, sensor parkimi, drita led, model. Tiranë
Smart ForFou. 1.5.Cd. Panoram Tiranë
Shitet Smart Forfour 1.5 CDI naft. Makina eshte ne gjendje shume te mire, viti prodhimit nentor 2004. Xhama elektrike, cd player, tavan panorami. Makina eshte shume ekonomik. Shume pak. Tiranë
2 300€
Telefoni:
0693585393
Shtuar: 14 tetor 2019, numri: 1385
Modeli: ForTwo 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Shitet ose ndrrohet Smart fortwo turbo automat dhe tiptronik viti 2000; ; super gjendje super ekonomik targa AA me letra deri ne shkurt 2020 vlera vjetore e taksave 30 mij lek; ; 100.000 km origjinale; ; Ne gjendje te mire motorr kamje dhe xhenerike te gjitha sherbimet jan te bera ; ; Shume e paster si jashe dhe brenda, Te gjitha sherbimet te kryera.asje lloj difekt Vaj filtra te nderruara. goma 80% te reja,e pershtatshme dhe shum praktike; ; ABS; ; SRS; ; tavan xhami panoramik; ; xhama elektrike ; ; mbyllje qendrore me pult ; ; ETJ; ; cmimi i diskutushem; ; cel: 0693585393; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; Tags; MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 E200 E220 E270 E320 E500 S320 S550 CLS CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL S GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv apartament shpi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne ; Kabrio kabriolet ndrrohet golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA TEMPRA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.