Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Smart Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!! Cmimi 2400€, i... Tiranë
2 400€
I diskutueshëm
Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicioner airbeg ne gjendje shume te mire.kasetofon me aux,usb makina eshte me dy pal goma cmimi 1950 euro... Tiranë
1 950€
I diskutueshëm
Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 goma me Disqe Alumin Verore,Dogane e paguar makina ka ardhur nga zvicra, Cmimi 1700 euro.... Tiranë
1 700€
Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh. E sapo targuar me letrat e paguara per 1 vit. Motor 999ccm (71Hp) Benzine Konsum minimal... Tiranë
9 200€
Smart ForTwo 2005, 110.000, 2500 euro Tiranë
2 500€
3 990€

Smart ForTwo

Shtuar: 22 dhjetor 2018, numri: 797
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0694318686
Modeli: ForTwo 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 158000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.0 

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.