Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Smart Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!! Cmimi 2400€, i... Tiranë
2 400€
I diskutueshëm
Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicioner airbeg ne gjendje shume te mire.kasetofon me aux,usb makina eshte me dy pal goma cmimi 1950 euro... Tiranë
1 950€
I diskutueshëm
Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 goma me Disqe Alumin Verore,Dogane e paguar makina ka ardhur nga zvicra, Cmimi 1700 euro.... Tiranë
1 700€
Smart ForTwo 2005, 110.000, 2500 euro Tiranë
2 500€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
9 200€

Smart ForTwo, 1.0L, 50000km

Shtuar: 30 maj 2019, numri: 1192
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355686606666
Modeli: ForTwo 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 50000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.0 
Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh.
E sapo targuar me letrat e paguara per 1 vit.
Motor 999ccm (71Hp) Benzine
Konsum minimal 4.1l/100km
Kambio automatike, Klima, ESP, ABS, Bluetooth, Central locking, Immobilizer, Isofix, Cruise Control, Limitator shpejtesie, Timon me butona, xhama elektrik, mp3 etj...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.