Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Smart Forfour 1.5 CDI nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire, viti prodhimit nentor 2004. Xhama elektrike, cd player, tavan panoramik.... Tiranë
2 700€
Shitet ose ndrrohet Smart fortwo turbo automat dhe tiptronik viti 2000; ; super gjendje super ekonomik targa AA me letra deri ne shkurt 2020 vlera... Tiranë
2 300€
Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicioner airbeg ne gjendje shume te mire.kasetofon me... Tiranë
1 950€
I diskutueshëm
Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 goma me Disqe Alumin Verore,Dogane e paguar makina... Tiranë
1 700€
Makina e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera me liber sherbimesh. E sapo targuar me letrat e paguara per 1... Tiranë
9 200€
2 400€ I diskutueshëm

Smart ForTwo, 0.7L, 110000km

Shtuar: 4 korrik 2019, numri: 1260
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0683324242
Modeli: ForTwo 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 0.7 
Shitet Smart
Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!!
Cmimi 2400€, i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.