Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2001
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
1 950€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
1 700€
Viti: 2015
Kilometrazhi: 50000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 200€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 110000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
2 500€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
2 400€ I diskutueshëm

Smart ForTwo, 0.7L, 110000km

Shtuar: 4 korrik 2019, numri: 1260
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0683324242
Modeli: ForTwo 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 0.7 
Shitet Smart
Viti 2005, motorr 700 benzine, kondicioner, kambio automatike, tavan panoramik, motorrike dhe xhenerike ne gjendje shum te mire, letrat te paguara deri ne Maj 2020!!!
Cmimi 2400€, i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.