Smart ForFour viti 2003, Gri, 1.5L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Full Panoramike; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 AirBag; ; Kondicjoner; ; Me Dokumenta deri ne Shtator 2021; ; Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%; ; Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e... Tiranë
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
2 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 3 prill 2021, numri: 113997
Modeli: ForFour 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.5 litra
Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizioner. Mundesi per impiant gazi gpl.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.