Njoftimet Premium

Shitja e Smart në Tiranë

Ne gjendje te shum te mir, goma te reja, dokumenta te paguara per 1 vit, me kodizione. Mundesi per impiant gazi gp. Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Full Panoramike; ; Pasqyra Elektrike; ; 4 AirBag; ; Kondicjoner; ; Me Dokumenta deri ne Shtator 2021; ; Servise te Kryera Gjendja Perfekte 100%; ; Makina esht e Ardhur Nga Zvicra Dhe Shume e Mirmbajtu. Tiranë
1 900€
I diskutueshëm
shes smart 2004 ne gjendje perfekt CDI 800 nafte, xhama elektrik, baxho full xham, kondicione, gomat 90%, plus dy guma rezerv, makina ka ardhur nga gjermania, kam 1 vit qe perdor un Tiranë
2 350€
SMART 700 cc Benzin Automat; cmimi I PADISKUTUSHEM; Viti 2003; brenda meshine; Gomat e reja; panoramik; Komdicioner; me dogane te paguar gati per targim Tiranë
1 500€
Shitet ose nderrohet smart 1.0 benzine automat 99 mije klm me letra der ne korrik 2020 makina eshte ne gjendje perfekte per me shum info tel Tiranë
3 999€
Smart Fortwo i ardhur nga zvicrra me dogane me letra te paguara!!; ; Te dhenat-Data e pare e regjistrimit 22/12/2003 Kilometra te pershkruara 189 mije origjinaleMotorri 599 kubik shume ekonomi. Tiranë
1 700€
SMART 2003 NE SUPER GJENDE SHUME EKONOMIKE DHE E MIREMBAJTUR, MAKINE ESHTE PERDORUR VETEM NGA NJI PRONAR, SHITET PER ARSYE MOSE PERDORIMI MAKINA ESHTE ME LETRAT DERI NE 2020, E GATSHEM PER CDO LLO. Tiranë
2 200€
Smart for two 700cc Benzin ne super gjendi Tiranë
2 000€
Smart Fortwo; Motorri-999 cc; Kambio-Automat; Karburanti-Benzine; Viti i Prodhimit-2008; Kilometra-87000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar ne gjendje perfek. Tiranë
4 000€
SMART FORTWO 999 cc PULSE -VITI 2009 - CILINDRATA 999 cc -VERSIONI "PULSE" 67. 000 KM ORIGJINALE -KAMBIO AUTOMATIKE -NGJYRE Bardh - gri metalixato - Timon elektrik - XHAMA ELEKTRIK -GOMA TE REJ. Tiranë
4 400€
SMART FORTWO Brabus - VITI 2005 - CILINDRATA 700 cc turbo & kompresor - VERSIONI BRABUS Fabrike - 34.000 KM ORIGJINALE -KAMBIO AUTOMATIKE -NGJY jeshile perl mat -XHAMA ELEKTRIK -GOMA TE REJ. Tiranë
3 850€
SHITET SMART BRABUS VITI 2007, MOTORR BRABUS 1.0 BENZINE, TAPICERI ORIGJINALE BRABUS NGJYRE BLU, 94 000 KM, TAVAN XHAMI, DRITA KSENO, MARSHA NE TIMON E. ME DOK TE PAGUARA, HYRE NE SHQIPERI NE 2018 Tiranë
4 100€
Smart ForFo. 1.5.C. Panoram; Me dogane te paguar; Tavan xhami Panoram; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 13/05/2005; Kilometra te pershkrua. Me libe. Tiranë
2 700€
me letra per nje vite te gjitha sherbimet e bera ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
KONDICIONER, MBYLLJE QENDRORE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT, SHERBIME TE KRYERA Tiranë
E shitur
ME DOGANE TE PAGUAR IMPRTUAR NGA GJERMANIA, TAVAN PANOARAMA, SENDILJE ME NGROHJE, KLIMA A/C Tiranë
E shitur
kondicioner xhama elektrik ne gjendje te mire euro 4 letra te paguara deri ne mars 2021 Tiranë
E shitur
super gjendje me targa shqiptare letrat e sapo paguara te gjitha Tiranë
E shitur
Fundi 2007; Panoramik me liber sherbimesh shum e paster; Kasetofon origjinal me fishe AUX, klima AC, pasqyra me palos. E; 4 goma te reja; Shum e shpejt dhe ekonomi; Sot sapo bere dogan; . Tiranë
E shitur
Me ekonomik se ky nuk ka, impjati i montur tek eltoni autogas dhe ka 2 vjet garanci, me liber sherbimesh, e ardhur nga zvicra, tapiceri shum e paster, panoramik, kondicioner, Audio cd, drita le. Tiranë
E shitur
Smart 0.8 nafte automat viti 2008 nga Gjermania me dogane Tiranë
E shitur

Shitja e Smart në qytete të tjera