Skoda Superb viti 2009, Blu, 1.4L, 130000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te mire pun. Letra te prera ne shtato. Shume ekonomik. Vaj filtra te sapo nderruar. Shitet ose nderrohet me Benz 220. Tiranë
OKAZION!!! Shitet Skoda Oktavia, vit prodhimi 2017, 151000 km, nafte 1600cc, ngjyra e kuqe, me sistem Start-Stop, pasqyrat me palosje dhe me sinjale, kambio manual. Gjendja e makines- shume. Tiranë
5 Dyer; ; 5 Sedilje; ; Dritare Elektrike; ; Pasqyra Elektrike; ; Sinjale ne Pasqyre; ; Kondicioner; ; Radio/CD/MP3/AUX; ; ESP Traction Control; ; Sedilje te Pasme qe palosen; ; Mbulese Bagazhi; ;... Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
E shitur
Modeli: Superb 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Klima, sensor parkimi , ekran multimedia, disqe alumini.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.