Skoda Rapid viti 2018, E zezë, 70000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Skoda Karoq Ambition 1.6 TDI DSG; ; Gjendje e shkelqyeshme, parkuar gjithmone ne garazh; ; Ngjyre kafe metalixato; ; Kambio Automatike DSG 7 marshe dhe tiptronic; ; Kontroll per ngjitjen malore,; ;... Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021 Tiranë
Klima, sensor parkimi, ekran multimedia, disqe alumin. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
10 500€
Shtuar: 30 gusht 2021, numri: 114194
Modeli: Rapid 
Viti: 2018 
Kilometrazhi: 70000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kuaj fuqi: 77 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km
cmimi 10500 €

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.