Skoda Octavia viti 2017, E kuqe, 1.6L, 151000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te mire pun. Letra te prera ne shtato. Shume ekonomik. Vaj filtra te sapo nderruar. Shitet ose nderrohet me Benz 220. Tiranë
5 Dyer; ; 5 Sedilje; ; Dritare Elektrike; ; Pasqyra Elektrike; ; Sinjale ne Pasqyre; ; Kondicioner; ; Radio/CD/MP3/AUX; ; ESP Traction Control; ; Sedilje te Pasme qe palosen; ; Mbulese Bagazhi; ;... Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021 Tiranë
10 400€
Shtuar: 15 dhjetor 2021, numri: 114395
Adresa: Tiranë, Rruga Emin Duraku, pall 1 apt 13, shfaq në hartë
Modeli: Octavia 
Viti: 2017 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 151000 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Timoni: Majtas 
OKAZION!!! Shitet Skoda Oktavia, vit prodhimi 2017, 151000 km, nafte 1600cc, ngjyra e kuqe, me sistem Start-Stop, pasqyrat me palosje dhe me sinjale, kambio manuale. Gjendja e makines- shume e mire. Cmimi 10400 euro.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.