Skoda Octavia viti 2005, Gri, 1.9L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Skoda Karoq Ambition 1.6 TDI DSG; ; Gjendje e shkelqyeshme, parkuar gjithmone ne garazh; ; Ngjyre kafe metalixato; ; Kambio Automatike DSG 7 marshe dhe tiptronic; ; Kontroll per ngjitjen malore,; ;... Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021 Tiranë
Klima, sensor parkimi, ekran multimedia, disqe alumin. Tiranë
Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
4 300€
Shtuar: 5 shtator 2021, numri: 114213
Modeli: Octavia 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE
TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.