Skoda Karoq viti 2019, Kafe, 1.6L, 11500km

Njoftime të tjera të ngjashme

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021 Tiranë
SKODA YE. MOTORR 1.2 BENZINE + GA; KLI. XHAMA PASQYRA ELEKTRI. RADIO CD ORIGJINA. DISQE ALUMI. GOMA TE RE. NE GJENDJE SHUME TE MI. E GATSHME PER KONTRO. DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VI. Tiranë
skoda fabia 1.6 naf. e bler ne itali me 0 km dhe e perdorur vetem nga ni pers. makin familjare dhe shum ekonomi. ne gjendje te mir motorrike dhe gjeneri. mundesi nderrimi me kamjo autom. Tiranë
18 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 19 shtator 2021, numri: 114239
Modeli: Karoq 
Viti: 2019 
Kilometrazhi: 11500 km
Ngjyra: Kafe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 115 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Skoda Karoq Ambition 1.6 TDI DSG
Gjendje e shkelqyeshme, parkuar gjithmone ne garazh
Ngjyre kafe metalixato
Kambio Automatike DSG 7 marshe dhe tiptronic
Kontroll per ngjitjen malore,
Gome rezerve qe kursen vend,
Timon lekure,
Leva e marshit dhe e frenave te dores me lekure,
Vegla per nderrimin e gomes,
Sedilje e perparme me rregullim lartesie,
Veshje mbrojtese per zhurmen,
Pasqyra e brendshme me erresim automatik,
Airbag anesor perpara,
Airbag per shoferin dhe pasagjerin,
Pasqyra e brendshme me ndricim,
Pasqyrat e jashtme me ngjyren e makines,
Mbrojtese balte ne gomat e pasme,
Pasqyrat e jashtme, me rregullim elektrik dhe ngrohje,
Monitorim per presionin e gomave,
Feneret e perparme me drita H7 dhe drita LED per udhetimin diten,
Drita per udhetim diten me funksion per te zgjatur kur makina mbyllet,
Drita te perparme mjegulle me funksion Cornering automatik kur merren kthesat
Garanci e zgjatur ne 4 vjet ose 120 000 km.
Pakete e vogel lekure (Timon shumefunksional me 3 krahe per komandimin e radios dhe telefonit)
Xhamat e erresuar per pjesen e pasme
Shina ne tavan, gri dhe pakete kromi per dritaret
Radio Bolero me prekje SD Card
Funksion per Radion SMART LINK dhe Bluetooth (navigator, Google Maps, Youtube, Android Auto etj.)
Sistem parkimi me sensore parkimi mbrapa
Shirita INOX ne dyer
Disqe Alumini TRITON 7J x 17
Pedale sportive inoksi
Sensor per shiun, fshireset automatike
Sensor per ndricimin, dritat automatike
CLIMATRONIC - Klimatizator me rregullim dixhital me 2 zona
Blere me zero Km tek Porsche Albania ne Gusht 2019, me akoma 2 vjet garanci dhe dokumenta te paguara deri ne Gusht 2022 (perfshire siguracion full kasko).
Pronar i vetem, e perdorur shume pak

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.