Skoda Fabia viti 2013, Gri, 1.2L, 119000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje te mire pun. Letra te prera ne shtato. Shume ekonomik. Vaj filtra te sapo nderruar. Shitet ose nderrohet me Benz 220. Tiranë
OKAZION!!! Shitet Skoda Oktavia, vit prodhimi 2017, 151000 km, nafte 1600cc, ngjyra e kuqe, me sistem Start-Stop, pasqyrat me palosje dhe me sinjale, kambio manual. Gjendja e makines- shume. Tiranë
5 Dyer; ; 5 Sedilje; ; Dritare Elektrike; ; Pasqyra Elektrike; ; Sinjale ne Pasqyre; ; Kondicioner; ; Radio/CD/MP3/AUX; ; ESP Traction Control; ; Sedilje te Pasme qe palosen; ; Mbulese Bagazhi; ;... Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
4 000€
Shtuar: 9 gusht 2021, numri: 114161
Modeli: Fabia 
Viti: 2013 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 119000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.