Skoda Fabia viti 2006, Gri, 1.4L, 67000km

Njoftime të ngjashme

OKAZION!!! Shitet Skoda Oktavia, vit prodhimi 2017, 151000 km, nafte 1600cc, ngjyra e kuqe, me sistem Start-Stop, pasqyrat me palosje dhe me sinjale, kambio manual. Gjendja e makines- shume. Tiranë
5 Dyer; ; 5 Sedilje; ; Dritare Elektrike; ; Pasqyra Elektrike; ; Sinjale ne Pasqyre; ; Kondicioner; ; Radio/CD/MP3/AUX; ; ESP Traction Control; ; Sedilje te Pasme qe palosen; ; Mbulese Bagazhi; ;... Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE; ; E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE; ; TAKSA TE PAGUARA PER 1 VITE Tiranë
Shitet skoda rapid, 1.0, benzine, automatike, 70000 km; ; cmimi 10500 Tiranë
Dokumentacioni rregullt paguar der ne tetor 2021 Tiranë
2 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 janar 2022, numri: 114427
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: Fabia 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 67000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Kuaj fuqi: 75 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Makina eshte ne gjendje te mire pune. Letra te prera ne shtator. Shume ekonomike. Vaj filtra te sapo nderruara. Shitet ose nderrohet me Benz 220.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.