Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2011
Kilometrazhi: 89000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 000€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 280000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 999€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 700€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 400€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 41000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
9 000€
4 550€ I diskutueshëm

SEAT Toledo

Shtuar: 3 qershor 2019, numri: 1204
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0673977111
Modeli: Toledo 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
E ardhur nga Zvicra
Me liber sherbimesh
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe dhe me pjese origjinale. Disqe Alumini,Fenere Xenon,Sensore Parkimi,Pasqyra Elektrike,Xhama Elektrik, AutoPilot,Komanda ne Timon,Klima Automatike
Shume e paster si brenda dhe jasht.
Shume ekonomike dhe me cmim OKAZION per makinen qe eshte.
Pak i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.