Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2005
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 550€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 280000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 999€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 700€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 100000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 400€
Viti: 2011
Kilometrazhi: 41000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
9 000€
5 000€ I diskutueshëm

SEAT Ibiza

Shtuar: 7 qershor 2019, numri: 1210
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0697090860
WhatsApp:
0697090860
Modeli: Ibiza 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 89000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.4 
Shitet Seat Ibiza e prodhuar ne dhjetor 2011 dhe e blere tek Porsche Albania ne maj 2012. Motorr 1.4 benzine, ngjyre e zeze, kambio manuale, 89 mij kilometra, ne gjendje shume te mire, taksa te paguara deri ne gusht 2019. Cmimi eshte 5000 euro (i diskutueshem)
Kontakt: 0697090860

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.