SEAT Altea viti 2008, E zezë, 2.0L, 213000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SEAT ALTEA XL, XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. Tiranë
Shitet seati ne gjendje te mir motorike edhe xhenerike motori 1.4 benzin gaz me letra edhe me siguracion nderkombeta Tiranë
Sharon seat 6 + 1 me letra deri ne shkurt 2020 goma te reja kondicioner funksional motorr 1.9 nafte me (i) te kuqe Tiranë
Opsionet: 1&g. Paket 7 Vendesh; 2&g. Xhami i shoferit me nxehje; 3.> Sediljet JO Lekur, Alcantara; 4.> Sediljet Me nxehje para; 5.> Timoni multifunksional; 6.> Start Stop; 7.>. Tiranë
Okazionnn shitet seat leone viti 2005 1.9 naft shum e paster me sherbime te bera ne ko. makina esht shum e paster si nga jasht nga brenda xhami par me nuanc pasqy. te zinj disqe xenon te gjat. Tiranë
5 300€
Shtuar: 23 shkurt 2021, numri: 113951
Modeli: Altea 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 213000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PASQYRA ME PALOSJE, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL PERDE ANESORE, SENSORE PARKIMI ETJ
E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME
DOGANE TE PAGUAR, 2 CELESA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.