SEAT Altea viti 2008, E zezë, 2.0L, 212900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet seati ne gjendje te mir motorike edhe xhenerike motori 1.4 benzin gaz me letra edhe me siguracion nderkombeta Tiranë
Sharon seat 6 + 1 me letra deri ne shkurt 2020 goma te reja kondicioner funksional motorr 1.9 nafte me (i) te kuqe Tiranë
Opsionet: 1&g. Paket 7 Vendesh; 2&g. Xhami i shoferit me nxehje; 3.> Sediljet JO Lekur, Alcantara; 4.> Sediljet Me nxehje para; 5.> Timoni multifunksional; 6.> Start Stop; 7.>. Tiranë
Okazionnn shitet seat leone viti 2005 1.9 naft shum e paster me sherbime te bera ne ko. makina esht shum e paster si nga jasht nga brenda xhami par me nuanc pasqy. te zinj disqe xenon te gjat. Tiranë
Eshte Volkswagen ne pjeset xhenerike; Diesel 2.0 Versioni me i fuqishem dhe shume ekonomike; Ardhur nga Belgjika ne Janar 2017; Kutia e shpejtesise 6 + 1; Gomat 90%; Klima 2 zona; 2 Celsa; Xhamat. Tiranë
5 700€
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113694
Modeli: Altea 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 212900 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
SEAT ALTEA XL, XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PASQYRA ME PALOSJE, XHAMA TE ZINJ ORIGJINALPERDE ANESORE, SENSORE PARKIMI ETJ; E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME; DOGANE TE PAGUAR; LIBER SHERBIMESH, 2 CELESA; Autohus Tirana Shiten makina

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.