SEAT Altea viti 2004, Gri, 2.0L, 245000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME NAVIGATION, CLIMA BI ZONA; ; DRITA BI KSENO, XHAMA TE ZI ORIGINAL; ; SENSOR PARKIMI, DISQE 17; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
xhama te zi origjinale rroni i motorit kit i ndruar pasqyra me palosje motor golfi ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik 2021 Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera taksat dhe siguracioni I paguar deri ne maj 2022. e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Tiranë
XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PASQYRA M. Tiranë
SEAT ALTEA XL, XENON/BIXENON, NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3, KLIMA BIZONALE, NGROHJE SEDILJESH, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, LIMITATOR SHPEJTESIE, DRITA AUTOMATIKE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. Tiranë
E shitur
Modeli: Altea 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 245000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje te mire. Volanti i motorrit i eshte vene i ri ne kuti. E gatshme per provë. Makina disponon liber sherbimesh.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.