Saab 9-5 viti 2002, Gri, 2.0L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Saab 9-3. Viti: 2008. Km: 157 mije k; ; Motorr: 2.0 T benzin. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Motorr shume i pershtatshem per impjant gaz. Me dogane te pagua. Tiranë
Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar Tiranë
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17 Tiranë
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 300000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
2 900€
Shtuar: 3 maj 2020, numri: 113368
Modeli: 9-5 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte ne gjendje shum te mire

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.