Saab 9-3 viti 2008, Gri, 2.0L, 157000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire Tiranë
Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar Tiranë
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17 Tiranë
Viti: 2001; ; Kilometrazhi: 300000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
1€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 prill 2020, numri: 113338
Modeli: 9-3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 157000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Saab 9-3. Viti: 2008. Km:157 mije km.
Motorr: 2.0 T benzine. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Motorr shume i pershtatshem per impjant gazi. Me dogane te paguar gati per targa. E gatshme per cdo lloj prove.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.