Renault Trafic viti 2002, Blu, 1.9L, 173400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
Ne gjendje shume te mire 1.9 nafte per m shum cel Tiranë
Shitet Reno Scenic viti 2000 1.9 nafte me kondicioner, mbyllje me pu. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja plus gome rezerve, te gjitha sherbimet e kryera. Tiranë
Shitet kembehet 2003 naft super ekonomike 1.5 naft me sherbime kondicjoner funksional na kontaktoni ne whatsap per opsionet tuaja Tiranë
Renault Laguna 2.0 nafte, kamjo automatike, navigator, tavan xhami, sensor parkimi, pasqyra me palosje, klima, perde origjinale, km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni, ne gjendje t. Tiranë
4 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96047
Modeli: Trafic 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 173400 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Shitet fugon renault trafic 1.9 dc. sherbime te gjitha te ber. kit komplet i nderruar pompe uji rrip motorri rru. vaj kamje vaj motorri vaj hidraulik. goma te rej. Kamera para mbrap. mbyllje qendror. nxhama elektri. kondicjone. ab. arbe. ndricim le. kasetofon us. 5 + 1 vende dhe bagazh te bollshe. letra per 1 vi. shitet arsye mosperdorim;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.