Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike ka probleme te vogla estetike ... Tiranë
1 700€
Renault Clio MK4 - 1.2 Benzine Prodhim: 11/2013 Funksionalitete: - Kondicioner - Kontroll i shpejtesise - Hill Holder - Timon me shumë funksione - Sistem i navigimit - Dritaret elektrike -... Tiranë
5 500€
Fotot do te publikohen se shpejti... Tiranë
2 700€
Renault grand Modus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMATIKE, KONDICIONER KOMANDA NE TIMON, pilot automatic XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE... Tiranë
4 200€
-Renault Trafic 2.5 Diesel, -Viti : 2007, -Automatik, -Klimë, -3 Ulese, -Km: 208.000 me libra servisi, -2 çelsa, -Pa Doganë importuar nga Zvicra. -Gjindemi në Kosovë. -Ju mirëpresim +383... Tiranë
3 666€
4 400€

Renault Scenic, 1.5L, 100000km

Shtuar: 4 qershor 2019, numri: 1206
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355672050714
Modeli: Scenic 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.5 
Renault Scenic/Megane
Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale
Motorr 1.5 shume ekonomik,
Kambio manual 6 + 1 marsha,
Pasqyra elektrike,
Komanda ne timon,
Sensor parkimi te pasem,
Perde nga fabrika,
Pilot automatik,
Sensor shiu ne xham,
Sedilie ISOFIX higjenike,
Mbyllie qendrore me pult,
Ndezje me buton,
Frena dore elektrike,
Makine ideale per familje dhe shume ekonomike
Per cdo informacion kontaktoni

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.