Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2003
Kilometrazhi: 270000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
1 700€
Viti: 2014
Kilometrazhi: 110000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 1 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 700€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 60000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 200€
Viti: 2007
Kilometrazhi: 208000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
3 666€
4 400€

Renault Scenic

Shtuar: 4 qershor 2019, numri: 1206
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355672050714
Modeli: Scenic 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.5 
Renault Scenic/Megane
Ne gjendie shume te mire teknike dhe vizuale
Motorr 1.5 shume ekonomik,
Kambio manual 6 + 1 marsha,
Pasqyra elektrike,
Komanda ne timon,
Sensor parkimi te pasem,
Perde nga fabrika,
Pilot automatik,
Sensor shiu ne xham,
Sedilie ISOFIX higjenike,
Mbyllie qendrore me pult,
Ndezje me buton,
Frena dore elektrike,
Makine ideale per familje dhe shume ekonomike
Per cdo informacion kontaktoni

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.